Hlavní obrázek

Prom

Uvádějící: Kamil "Kamil" Buchtík

Role: mužské:13 ženské:13 obojetné:0

Cena: 170Kč Délka hry: 360 minut

WEB: http://prom.larpy.cz

IDG Graf nenalezen (Imerze, Drama, Gaming)
Požadavky na hráče:

Doporučujeme sledovat stránky, nicméně v základu:

Sluchátka (libovolná), případně klips nebo skřipeček na uchycení na šaty. Kabelka / kapsa na přehrávač. Přehrávač hudby (smartphone, MP3 - v zásadě cokoliv, co umí přehrávat hudbu, zobrazuje pohodlně název písničky a má standardní stereo jack (omlouváme se majitelům iPhone7). Společenské oblečení na samotný ples. Dámy šaty, ať už dlouhé nebo krátké, pánové kalhoty a sako. Není třeba si půjčovat velké róby nebo smoking, ale budeme rádi, když nepřijdeš v džínách a tričku. Školní oběd - oběd bude důležitou součástí hry a bude skvělé, pokud jeho podobu přizpůsobíš své postavě. Někdo si přinese toasty nebo sandwiche, jiný krabičku zeleniny a poslední se bude spoléhat na to, že si přisvojí cizí. Přezůvky. Oblečení odpovídající postavě, kterou hraješ, na normální den do školy - zde naopak jsou naprosto v pohodě džíny, mikiny a podobné kusy oděvu.

Anotace:

Znáš to. Nejkrásnější holky ze školy jsou roztleskávačky a chodí jenom s fotbalistama. Fotbalisti zesměšňujou geeky, ale ti jim stejně nakonec ukážou, kdo má navrch. Všichni podceňují holky a kluky z glee clubu, kteří žijí pro svůj sen, že se jednou stanou hvězdou. High class jsou budoucí studenti Harvardu, šéfové nadnárodních korporací a elita národa. Kdo by čekal, že dost možná budoucí prezident USA bude pokukovat po té nenápadné holce, která nikam nezapadá?

Prom je krátký larp pro 26 hráčů z prostředí americké střední školy. Teda spíš z prostředí filmové americké střední školy. Je to romantická komedie, která využívá přehršel filmových klišé. Na hře hodně pracujeme s hudbou, která k romantickým komediím ze střední neodmyslitelně patří. Jedná se o obsahový larp. Je cílen především na hráče, kteří se v larpu nejraději baví budováním příběhu a tvořením zajímavých scén. Rozhodně není vhodný pro hráče, kteří chtějí hru vyhrát, a nepředpokládáme, že by se během něj hráči zásadně ponořovali do postav. Na Promu jde hlavně o legraci a zábavu.